Kits de tapa de montaxe de cilindro neumático, tapa de extremo de cilindro neumático de aluminio

Descrición curta:

Kit de cilindro pneumático usado para a montaxe de cilindros pneumáticos, como DNC, cilindro pneumático estándar SI e mini cilindro pneumático MA MAL DSNU.Inclúe un kit completo de tapa de cilindro neumático, selos, imán, etc. para construír un cilindro.Podemos proporcionar unha gama completa e entregar os bens en tempos rápidos.


Detalle do produto

Etiquetas de produtos

1.Podemos ofrecer kits de cilindros neumáticos SC/SU, kits de cilindros neumáticos Festo Standard DNC, pezas de kits de cilindros neumáticos estándar ISO15552/6431European.
2. Ofrecemos unha variedade de modelos de cilindros, unha variedade de orificios de cilindros, para satisfacer as necesidades da maioría dos mercados

Modelo de cilindro pneumático Tamaño do orificio
Cilindro neumático redondo 32,40,50,63,80,100,125,160,200,250,320
Kits de cilindros neumáticos estándar Airtac SI 32,40,50,63,80,100,125,160,200
Estándar Airtac SDA 10,12,16,20,25,32,40,50,63,80,100
Estándar Festo DNC 32,40,50,63,80,100,125
Estándar FESTO ADVU 16,20,25,32,40,50,63,80
Mini cilindro MAL 16,20,25,32,40
Mini aceiro inoxidable MA 10,12,16,20,25,32,40

Kits de cilindros neumáticos estándar

Pneumatic Standard Cylinder Kits

Non. 1 2 3 4 5
Elemento Noz Porca de tirante Selado de vástago Tapa da cabeza junta tórica
Non. 12 13 14 15 16
Elemento Barra de amarre Vara de pistón junta tórica Selado de pistón Use anel
6 7 8 9 10 11
Parafuso axustable Deslizamento de bloque Rodamento autolubricante Anel de cushing junta tórica Barril
17 18 19 20 21
Pistón Coxín liso Coxín de primavera Porca hexagonal cuberta

VDMA24562 Kits de cilindros neumáticos Festo DNC

VDMA24562 Festo DNC Pneumatic Cylinder Kits

Non. 1 2 3 4 5
Elemento Noz Parafuso de conexión da tapa Selado de vástago Tapa da cabeza junta tórica
Non. 12 13 14 15 16
Elemento Vara de pistón junta tórica Selado de pistón Magent Pistón
6 7 8 9 10 11
Parafuso axustable Deslizamento de bloque Rodamento autolubricante Cusiónanel junta tórica Barril
17 18 19 20 21
Use anel coxín Coxín de primavera Parafuso cuberta

Kits de cilindros neumáticos Airtac ISO6431 SI

Airtac ISO6431 SI Pneumatic Cylinder Kits

Non. 1 2 3 4 5
Elemento Noz Parafuso de conexión da tapa Selado de vástago Tapa da cabeza junta tórica
Non. 12 13 14 15 16
Elemento Vara de pistón junta tórica Selado de pistón Use anel Pistón
6 7 8 9 10 11
Parafuso axustable Deslizamento de bloque Rodamento autolubricante Cusiónanel junta tórica Barril
17 18 19 20 21
Coxín liso Coxín de primavera Parafuso cuberta

MA Mini KITS de cilindros pneumáticos de aceiro inoxidable

MA Mini Stainless Steel Pneumatic cylinder KITS

Non. 1 2 3 4 5 6
Elemento Noz Noz Selado de vástago Tapa da cabeza junta tórica Parafuso axustable
Non. 12 13 14 15 16 17
Elemento Selado de pistón Pistón Use anel Coxín de primavera Parafuso Rea portada
7 8 9 10 11
Autolubricante
rodamento
Anel de cushing junta tórica Barril Vara de pistón

KITS MAL Mini cilindro neumático

MAL Mini Pneumatic cylinder KITS

Non. 1 2 3 4 5
Elemento Noz Noz Selado de vástago Tapa da cabeza Autolubricante
rodamento
Non. 10 11 12 13 14
Elemento Coxín antigolpes Selado de pistón Pistón Imán Use anel
6 7 8 9
junta tórica Barril Vara de pistón junta tórica
15 16 17 18
Junta de impacto Coxín de primavera Noz Cuberta

KITS de cilindro neumático compacto Airtac SDA

Airtac SDA Compact Pneumatic cylinder KITS

Non. 1 2 3 4 5 6 7
Elemento Fibela Selado de vástago junta tórica Tapa da cabeza Autolubricante
rodamento
Coxín Vara de pistón
Non. 8 9 10 11 12 13 14
Elemento Pistón Anel C Coxín Barril Cuberta junta tórica Fibela

FAQ:

P1: Cal é os kits de cilindros pneumáticos?
R: O kit de cilindros pneumáticos refírese aos accesorios do cilindro que non sexan o cilindro e a varilla do pistón, incluíndo a tapa do extremo do cilindro, o pistón do cilindro, o anel de selado, etc.
Q2: Cal é o material da tapa do cilindro pneumático?
R: Debido á complexa forma da tapa do extremo do cilindro, xeralmente úsase fundición de aliaxe de aluminio.En comparación coas culatas de ferro fundido, as cabezas de cilindros de aliaxe de aluminio teñen a vantaxe dunha boa condutividade térmica, o que é beneficioso para aumentar a relación de compresión e mellorar a eficiencia do traballo.Ademais, en comparación co ferro fundido, a aliaxe de aluminio ten unha vantaxe destacada en peso lixeiro, que está en liña coa dirección de desenvolvemento do deseño lixeiro.
P3: Cal é o estándar do teu kit de cilindros?
R: Os nosos kits de cilindros son producidos de acordo co tamaño do cilindro e do cilindro.Para evitar fugas de aire, o tamaño da tapa final debe coincidir co tamaño do cilindro.
Por exemplo, o estándar para cilindros pneumáticos SI é ISO6431 e o noso kit estándar é ISO6431;o estándar para cilindros pneumáticos DNC é VDMA24562 e o noso kit estándar é VDMA24562.


  • Anterior:
  • Seguinte:

  • Escribe aquí a túa mensaxe e envíanolo